Alla olevista myymälöistä voi tiedustella R-JAM Groupin tuotteita. Kaikki eivät myy omasta varastostaan kaikkia tuotteita, mutta tarvittaessa voivat kyllä toimittaa.

Atomcom – Ylöjärven musiikkikauppa
Asemantie 2
33470 YLÖJÄRVI
puh. 045 235 2323
jukka.miettinen@atomcom.fi
www.atomcom.fi

BRR-Musiikki Oy
Sovionkatu 13
92100 Raahe
puh. 08-2231350
www.brr.fi

DLX Deluxe Music Shops Oy
Hermannin Rantatie 10
00580 Helsinki
puh. 0207 282250
www.dlxmusic.fi

F-Musiikki Espoo
Martinsillantie 10
02270 Espoo
puh. 010-3207480
f-espoo@f-musiikki.fi
www.f-musiikki.fi

F-Musiikki Vantaa
Antaksentie 4
01510 Vantaa
puh. 010 3207 400
f-vantaa@f-musiikki.fi
www.f-musiikki.fi

Guitarworx
Ennekuja 2
02270 Espoo
puh. 0400 619 682
www.guitarworx.fi

Keskusmusiikki Lahti Oy
Hämeenkatu 23
15110 Lahti
puh. 03-782 1700
info@keskusmusiikki.fi
www.keskusmusiikki.fi

Kimmon Soitin
Kirkkokatu 27
80100 Joensuu
puh. 044 970 0991 tai 0400 386 001
kimmonsoitin@gmail.com
www.kimmonsoitin.fi

Kitarakellari Oy
Kirkkotie 15 K 1
02700 Kauniainen
puh. 046 902 4261
www.kitarakellari.fi

Kitarataivas
Rummunlyöjänkatu 9
24100 Salo
puh. 02-7334 071
kitarataivas@gmail.com
www.kitarataivas.com

Kouvolan Musiikki
Salpausselänkatu 31
45100 Kouvola
Puh. 0500 818523 tai 0400 818523
kouvola@kouvolanmusiikki.fi

Millbrook Musiikki Oy
Pohjoisranta 22
00170 Helsinki
puh. 09-135 1488
info@millbrook.fi
www.millbrook.fi

Musikantti Oy
Ahjokatu 8
40320 Jyväskylä
puh. 014-620120
musikantti@musikantti.fi
www.musikantti.fi

Pihlajamaan Musiikki / Pori
Yrjönkatu 20
28100 Pori
puh. +358 44 700 5100
pori@pihlajamaa.org
www.pihlajamaa.org

Pihlajamaan Musiikki / Rauma
Vanhakirkonkatu 29
26100 Rauma
puh. +358 44 700 6100
rauma@pihlajamaa.org
www.pihlajamaa.org

Pihlajamaan Musiikki / Vaasa
Pitkäkatu 34
65100 Vaasa
puh. +358 44 700 7100
vaasa@pihlajamaa.org
www.pihlajamaa.org

Profitron Oy
Ennekuja 2
02270 Espoo
puh. +358 400 101 220
info@profitron.fi
www.profitron.fi

Savonlinnan Soitinkulma Oy
Kirkkokatu 7
57100 Savonlinna
puh. 015-515670
soitinkulma@soitinkulma.com
www.soitinkulma.com

Soitinasema
Puutarhakatu 14
20100 Turku
puh. 020 7660 800
myynti@soitinasema.fi
www.soitinasema.fi

Tampereen Musiikki
Kuninkaankatu 13
33210 Tampere
puh. 03-346 9258
aurinkomusiikki@gmail.com

Top Sound Oy
Puolatie 5
60510 Seinäjoki
puh. 06 438 7788
myynti@topsound.fi
www.topsound.fi

TV-Sävel Music Shop
Tiiriönsuontie 2
13130 Hämeenlinna
puh. 03-6127333
tvsavel@gmail.com
www.tevari.fi

UralTone Amplification Oy
Helsinginkatu 30
00530 Helsinki
puh: 044 7743 695
www.uraltone.com

Viiking Musiikki Oy
Kuninkaankatu 22
70500 Kuopio
puh: +358-17-2619800
viikingmusiikki@gmail.com
www.viikingmusiikki.fi